Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Беззаботівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04341287) був реорганізований і увійшов до складу Олександрівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Беззаботівка
Олександрівський район, Донецька область

Історія Беззаботівської сільської ради

Беззаботівська сільська рада утворена в 1930 році. Центр сільської ради – село Беззаботівка, розташовано за 12 км від районного центру смт Олександрівка. До складу сільської ради входить 6 населених пунктів – с. Беззаботівка, с. Дмитроколине, с. Новоандріївка, с. Новостепанівка, с. Роздолля, с. Софіїно - Лиман.

Територія Беззаботівської сільської ради становить 5650 га, в тому числі в межах населених пунктів – 272 га.

Загальна чисельність населення складає 727 чоловік.

На території сільської ради діє Новостепанівський навчально - виховний комплекс. Працює Беззаботівська бібліотека - клуб, два ФПи в с. Дмитроколине та с. Беззаботівка.

На території сільської ради діють потужні сільгоспгосподарства, основна діяльність яких - виробництво сільгосппродукції – це ТОВ «Олександрівка - Агро» та СФГ «Веселка».

Перспективами економічного розвитку сільської ради є розвиток сільського господарства.

Перспективами для сільської ради являється і створення нових підприємств з новітніми технологіями, але для цього необхідні інвестиції і сталі закони - закони, які б дали людині працювати і чесно сплачувати податки.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua